Články

Tipovanie a stávkovanie: tipy, ako na to!

V súčasnosti veľké množstvo ľudí investuje peniaze do stávkovania a tipovania. Skúšajú svoje šťastie a neraz sa im to vyplatí v podobe finančnej výhry. Tá môže byť vo výške pár centov, ale aj niekoľko tisícok či miliónov eur. Stávkové kancelárie sa neustále snažia do tipovania vniesť inovácie. Aj z tohto dôvodu existuje online tipovanie či online kasíno.

Medzi najväčšie výhody patrí rozhodne široká ponuka stávkovania. To znamená, že staviť si môžete peniaze aj do rozličných športov, ako napríklad na futbal, hokej či iné športy, ktoré sú v dnešnej dobe mimoriadne sledované. Ak sledujete daný šport už po dlhšiu dobu, máte skutočne veľkú šancu vyhrať peniaze. Tak prečo to neskúsiť?

Online tipovanie

V dnešnej dobe je obľúbené online tipovanie, kedy môžete vsádzať svoje peniaze z pohodlia domova a všetky kurzy sledovať online. Tento spôsob vyniká svojou praktickou stránkou a práve to je dôvod, prečo online tipovanie dnes využíva tak veľa ľudí.

Ak ste si už vybrali vhodnú stávkovú kanceláriu, je čas na prvú registráciu. Následne si môžete vybrať z ponúkaných služieb, medzi ktoré patria najčastejšie tieto:

 • Kurzové stávky
 • Live stávkovanie
 • Online kasíno
 • Kasínové turnaje
 • Stávkovanie bez rizika
 • Stávky, bonusy a free spiny
 • Registrácia

Predtým, ako uzavriete prvú stávku, odporúčame vám prečítať si pravidlá tipovania, vsádzania peňazí a vyplácania výhry. Každá stávková kancelária to má inak, preto sa riaďte presne tou, ktorú si vyberiete.

Online kasíno

Čo sa týka online kasína, ľudia sa najčastejšie rozhodujú medzi tým, či použijú 3 alebo 5 valcové automaty. Vo všeobecnosti platí, že 3 valcové automaty vynikajú jednoduchšou a rýchlejšou hrou, a tiež sa považujú za šetrnejšie, čo sa týka hráčskeho rozpočtu.

5 valcové automaty sú obľúbené najmä pre vyšší počet výherných línií, vďaka čomu sa na týchto automatoch často objavujú aj doplnkové symboly a bonusové kolá. Týmto spôsobom má hráč väčšiu šancu vyhrať.

V online kasíne nájdete tiež:

 • Kartové hry
 • Rulety
 • Turnaje
 • Jackpotové hry


Kurzové stávky ako typ hazardu? Už viac nie…

Stávkovanie je už roky mimoriadne populárne a s pribúdajúcimi rokmi sa do tejto činnosti  zapája stále čoraz viac ľudí.  Ľudia dnes vnímajú stávkovanie ako záľubu a nie ako formu hazardu. Dôležité je na začiatok povedať, že existujú tri typy stávkových kurzov. Zlomkové kurzy, ktoré sú pomerom vyhranej sumy – zisku k vkladu. Druhé sú americké, [...]

Točenia zadarmo – stoja vôbec za váš čas?

Jednou z najvýznamnejších výhod hrania v online kasínach je, že často môžete získať skvelé odmeny a bonusy. Točenia zadarmo sú jedným typom bonusu, ktorý sa v posledných rokoch stal populárnym. Ale stoja tieto bonusy za váš čas, alebo ide len o zbytočnú akciu, ktorá vás nakoniec bude stáť peniaze, ktoré by ste si inak nechali vo [...]

Prečo sú kasínové turnaje také populárne?

V posledných rokoch môžeme vidieť veľký nárast popularity online kasín. Hranie v týchto kasínach môže byť pre ľudí dostatočným potešením, najmä ak využívajú ich bonusy. Čo by však mohlo byť ešte vzrušujúcejším, je účasť na kasínovom turnaji. Ako vlastne fungujú? Kasínové turnaje sa konajú v rámci množstva hier a v plánovanom termíne, na ktoré sa treba zaregistrovať, prípadne uhradiť vstupné. [...]

Aké výhody prinášajú 3-valcové výherné automaty v online kasíne?

Jedná sa o klasické hry, ktoré možno poznáte z Stone Gaming, či iných kasín. Mnohí výrobcovia vyrábajú tieto hry pre kamenné kasína aj online kasína, preto sú také podobné a populárne. Naozaj sa výhra v nich oplatí? Aké výhody vám z toho, okrem samotnej výhry, plynú? To sa dozviete v dnešnom článku. Hra zadarmo Prvá výhoda je v tom 3-valcové [...]

Share this post