Články

Neváhajte si staviť v Maratóne a vyhrať veľké peniaze

Síce ste v stávkovaní ako doma, avšak, stále máte obavy staviť sa v niektorých športoch? Jedným z veľmi záživných a odporúčaných svetových športov je práve beh, inak povedané aj maratón. Samozrejme, v článku nájdete odporúčania, ktoré sa týkajú aj iných športov.  

Ako je: tenis a kriket.

Maratón

Maratón je beh na dlhú vzdialenosť. Označuje sa aj ako maratónsky beh. Trať, ktorú musia bežci odbehnúť za čo najkratší čas meria 42,195 km (26 míľ a 385 yardov). Svetový rekord z 12. 10. 2019 drží kenský atlét Eliud Kipchoge s časom 1h59m:40s. U žien je to Berhane Adere z Etiópie, ktorá v roku 2006 zabehla maratón za 2h20m:40s.

Tenis

Najpopulárnejší spôsob stávkovania, je hranie o peniaze. Stavíte si na hráča, ktorý podľa vás zápas vyhrá. Tenis je tak populárny na stávkovanie kvôli obrovskému množstvu vecí, na ktoré si môžete staviť. Na rozdiel od väčšiny iných športov, kde môžete staviť len na víťaza, proti bodovému rozpätiu alebo na poprípade stávky. Práve tenis umožňuje oveľa viac stávok na udalosti v samotnom zápase. Favoriti pred zápasom vyhrávajú na 78,5 %  (viac ako u iných turnajov ATP).

TIP: Stávkovanie nad/pod v tenise znamená, že vsadíte na celkový počet setov alebo hier odohraných v zápase. Ak si myslíte, že zápas bude tesný a vsadíte ku koncu, vtedy budete potrebovať, aby zápas trval aspoň 23 hier, aby ste vyhrali svoju stávku.

Kriket

Stávka na najlepšieho pálkara je, keď hráč predpovedá, ktorý hráč strelí v danom zápase alebo sérii najviac gólov. Tento hráč môže byť z ktoréhokoľvek z konkurenčných tímov. Okrem najlepšieho pálkara je možné staviť aj na tím najlepšieho pálkara na zápas alebo sériu.

Trojcestná stávka je stávka na udalosť, ktorá má tri možné výsledky: 1. tím vyhrá, 2. tím vyhrá alebo bude remíza. Vzhľadom na to, že existuje dodatočný výsledok, bude kurz na 3-cestnú stávku vždy vyšší ako kurz na podobnú dvojcestnú stávku.

Ako tipovať bez straty?

  • Riaďte sa podľa stávkovej stratégie založenej na matematike
  • Majte dobrú stratégiu
  • Zamerajte sa na konkrétnu oblasť (šport)
  • Nesledujte tipérov bez dlhej histórie
  • Ak stratíte veľkú sumu stávok, dajte si na nejakú chvíľu pauzu
  • Skratky nie sú, zabudnite na vábne slová
  • Databáza štatistík je vašim priateľom

Pri stávkovaní by ste mali dať hlavne na svoje tušenie. Obľúbenci nie vždy vyhrávajú. Nenechajte sa ovplyvniť prostredím, avšak informujte sa. Spoznávajte hráčov, ktorí vystupujú vo vašich zápasoch. Zvážte plusy a mínusy, a hlavne sa sústreďte na jeden špecifický okruh. Mnoho stávkarov robí tú chybu, že mieša tak povediac „hrušky s jablkami“. Stavia si na mnoho športov, ktoré spolu nemajú nič spoločné. Chyba! Každopádne, so šťastím, snahou a skúsenosťou sa určite nemusíte obávať vsadiť si. Práve naopak.Čo sú stávky bez rizika a ako fungujú?

Ponuky stávok bez rizika sú skvelým zdrojom vyrovnaného zisku zo stávok. Sú obľúbené a skvelé na nich je, že so správnou stratégiou si môžete zaistiť zisk bez ohľadu na jej výsledok. Definícia bezrizikovej stávky je jednoduchá. Je to populárna ponuka medzi stávkovými kanceláriami a tipérmi, ktorú môžu uzavrieť s vedomím, že ak prehrajú, dostanú späť celý [...]

Živé stávkovanie sa stalo vlnou budúcnosti

Live stávkovanie je čoraz populárnejšie.  Dôvody, prečo je tomu tak, sú jasné. Je to zábavné, interaktívne a dostupnejšie než kedykoľvek predtým, vďaka množstvu platforiem online hazardných hier. Každopádne, živé stávkovanie nie je len o užívaní si lukratívnych ziskov a zarábaní peňazí, môže to byť pre vás aj dokonalý koníček, ktorý zlepší vaše duševné schopnosti. Poďme sa [...]

Jackpot v kasíne: Čo to vlastne je?

Hranie rôznych kasínových hier je teraz prístupnejšie, pretože k nim máme prístup online. Je to oveľa jednoduchšie, najmä ak máme mobilný telefón alebo akékoľvek iné internetové zariadenie. V online kasínach si v porovnaní s bežnými typmi užijeme veľa pohodlia. Majú tiež širokú škálu hier na hranie, v ktorých môžeme skúsiť šťastie a zistiť, či máme šancu vyhrať. Hranie [...]

Tipovanie a stávkovanie: tipy, ako na to!

V súčasnosti veľké množstvo ľudí investuje peniaze do stávkovania a tipovania. Skúšajú svoje šťastie a neraz sa im to vyplatí v podobe finančnej výhry. Tá môže byť vo výške pár centov, ale aj niekoľko tisícok či miliónov eur. Stávkové kancelárie sa neustále snažia do tipovania vniesť inovácie. Aj z tohto dôvodu existuje online tipovanie či online kasíno. Medzi najväčšie výhody [...]

Share this post